Kibicowanie CUPRUM

W raz z rozpoczęciem szkolnego 2019/2020  uczniowie Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Lesznie Górnym niecierpliwie czekali na rozpoczęcie nie mniej ekscytującego roku Plus Ligi. Jak i w poprzednich latach nasi uczniowie będą kibicować, i mam nadzieję , że to nie jest tajemnicą , zespołowi Cuprum Lubin. W poprzednim roku wygraliśmy klasyfikację szkól w kibicowaniu, dzięki czemu mogliśmy uczestniczyć w treningu wraz z zawodnikami Cuprum Lubin, a zajęcia były prowadzone przez I trenera Marcelo Frąckowiaka ( II trener reprezentacji Brazylii ). W tym roku stawiamy sobie nie mniej ambitne cele . Wygranie klasyfikacji szkól w kibicowaniu.
Nasze kibicowanie rozpoczęliśmy od spotkania z Aluron Warta Zawiercie 26.10.2019r, mecz był bardzo wyrównany, ale niestety w piąty secie ( dla nie wtajemniczonych  – taim brek do 15 punktów) wygrali Rycerze z Zawiercia . Pojedynek był bardzo wyrównany, a to dało nadzieję na kolejny piękny sezon w Plus Lidze. Oprócz ciekawego meczu, nasi uczniowie w tym dniu zostali zaproszeni przez klub kibica Cuprum Lubin do zasiadania w loży „kibicowskiej” i możemy umieszczać baner naszej szkoły przy oficjalnym banerze Klubu Kibica Cuprum Lubin.
Kolejnym meczem , które  rozgrywało Cuprum był mecz z Asecco Resovia Rzeszów , na którym również byliśmy i kibicowaliśmy, widocznie słabo , bo niestety Cuprum Lubin przegrało 1 : 3.
Ale my jesteśmy dobrej myśli i nie będziemy ustawać w kibicowaniu i oczekujemy z niecierpliwością na kolejne spotkanie mając nadziej o wygranej.
24.11 2019 r Cuprum rozegrało mecz z Treflem Gdańsk, niestety jak przystało na kandydata do medalu w Plus Lidze , nie dało Lubinianom zbyt wielkiej szansy na wygraną. Tylko w pierwszym secie siatkarzom Cuprum Lubin udało się nawiązać wyrównaną walkę , niestety przegraliśmy 0 : 3.
Siatkarze Cuprum Lubin sprawili nam kibicom super prezent mikołajkowy i pokonali 6.12.2019 r BKS Visłe Bydgoszcz  3 ; 0 , i to w niezlym stylu. Z czego my kibice bardzo się cieszymy i oczywiście czekamy na następne zwycięstwa.
Cdn.