BAL KARNAWAŁOWY W PRZEDSZKOLU

Bal  karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły i wyczekiwany. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas. W czwartek 11.02.2021 r. w naszym Przedszkolu odbył się BAL  KARNAWAŁOWY. Tego dnia, już od rana, pojawiały się kolorowe postacie . Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek : wróżki, królewny, policjanci, biedronka, Elza, Batman, Spider-Man, tygrysek, pszczółka, króliczek, …
Wystrój Sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. Miłą niespodzianką dla dzieci okazały się kolorowe balony  przygotowane przez  p. Małgosię  Bilińską i p. Darka Malinowskiego . Atrakcją dla dzieci podczas balu były zabawy z balonami, konkursy, smakołyki i napoje. Salę udekorowały: p. Małgosia,  p. Hela a końcowy efekt dały prace plastyczne wykonane przez dzieci z klasy „O”. Jednym słowem zabawa była na 102 !!!
11 luty to nie tylko Bal Karnawałowy w przedszkolu, ale również „tłusty czwartek” . Przedszkolaki oraz personel przedszkola dziękują bardzo Radzie Rodziców za pyszne pączki .
Wspólna zabawa z wychowawczyniami grup – p. Helą i p. Alicją przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu. Dziękujemy Rodzicom za przyniesienie smakołyków i napojów oraz  zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.

Wychowawcy grup : Helena Borsuk, Alicja Wolska

« 1 z 9 »