21 listopada – Międzynarodowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień

Zacznijmy od jednego dnia i zamieńmy w wieczność.

21 listopada przypada Międzynarodowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień –  niezwykle wartościowe i piękne święto. To wspaniały moment do przypomnienia, ile znaczą proste słowa: proszę, dziękuję, przepraszam, dzień dobry, miłego dnia, a także jak cudowną i ciepłą atmosferę wprowadza serdeczny uśmiech na twarzy. Uczniowie naszej szkoły w Dniu Życzliwości stworzyli wizerunek ucznia doskonałego. Oprócz podziękowań i miłych słów, które można było przeczytać na szkolnym korytarzu, magicznych słów, które rozbrzmiewały zewsząd, można też  było nacieszyć oczy prześlicznym wyglądem uczniów. Zakładając śnieżnobiały kołnierzyk i dopinając białą chusteczkę do bluzki każdy wychowanek naszej szkoły wyglądał jak z żurnala modowego.