Leszno Górne kibicuje Cuprum Lubin

Uczniowie naszej szkoły już szósty rok kibicują siatkarzom Cuprum Lubin. 
W tym sezonie, ze względu na dzień i godziny rozgrywania meczów, byliśmy tylko na kilku meczach. Środek tygodnia i godzina 20.00… , a my niestety musimy iść następnego dnia do szkoły. 
Ostatnio, tj. 18.02.2023 r. byliśmy na meczu z Cerradem Czarni Radom. Przed meczem spotkała się z nami menager zespołu Cuprum Pani Marzena Nowakowska i poprosiła nas o pomoc przy organizacji meczu. Pomoc miała polegać na obsłudze boiska i podawaniu piłek zawodnikom. Wbrew pozorom jest to bardzo odpowiedzialne zadanie. Pamiętajmy o tym, że na boisku występują zawodnicy którzy grają w siatkówkę zawodowo. Są to reprezentanci wielu krajów (Niemiec , Austrii, Estonii, Polski).
Po meczu Pani Marzena zaprosiła cały zespół do wspólnego zdjęcia z naszymi uczniami i wręczyła nam upominki klubowe. Na Facebooku Cuprum podziękowano nam za pomoc. Uczniowie na długo zapamiętają tę przygodę.
Zapraszamy na kolejny mecz, który odbędzie się 11.03.2023 r. Rywalem Cuprum będzie Mistrz Polski Jastrzębski Węgiel, w którym występuje wiele gwiazd światowego formatu.

Informacje teleadresowe

Adres szkoły

Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Lesznie Górnym

ul. Szkolna 2a

67-321 Leszno Górne

tel: 68 376 65 07

e-mail: splesznogorne@wp.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek 7:00 - 15:00