Życzenia

Drodzy Rodzice,

Wielkimi krokami zbliżamy się do jednych z najpiękniejszych świąt – Bożego Narodzenia. Przyszło nam je przeżywać w trudnych warunkach i wyjątkowej izolacji. Ostatnie tygodnie, z uwagi na zdalne nauczanie, to dla Państwa wyjątkowo pracowity i trudny czas. Zdajemy sobie sprawę i doceniamy jak wielki wysiłek wkładacie Państwo w edukację dzieci. To dla nas wszystkich „wyjątkowa lekcja” z której winniśmy wyciągnąć wnioski.

W tym trudnym dla wszystkich czasie, chciałbym złożyć Państwu serdeczne podziękowania za ogromny wkład pracy i zaangażowanie w zdalną działalność edukacyjną naszej szkoły. To dzięki Państwu nauka naszych uczniów mogła przebiegać w takiej formie.

Niech tajemnicza atmosfera wigilijnej nocy, zapach choinki, odgłos łamanego opłatka i cichutko płynące dźwięki najpiękniejszych kolęd przyniosą chwile zadumy, refleksji i wzruszenia, ale też radości wynikającej z obecności najbliższych.

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę przede wszystkim zdrowia,  którego nie jesteśmy w stanie niczym zastąpić, spokoju, wytrwałości, wszelkiego dobra, życzliwości, pomyślności oraz samych szczęśliwych zdarzeń  w nadchodzącym Nowym Roku .

Dyrekcja, Nauczyciele i Pracownicy Szkoły Podstawowej
im. Jana Brzechwy w Lesznie Górnym